Bize Ulaşın!

Metropol Vale

Özel Şoför

Özel Şoför Hizmetleri

Özel şoförüm olsun mu istiyorsunuz fakat özel şoförün bütçenizi aştığını mı düşünüyorsunuz. İşte bu noktada tamda size harika bir haberimiz var Metropol Vale burada. Hem hesaplı hem de güvenilir.

Kendi Aracınız İçin Özel Şoför

Özel şoförü olsun kim istemez ki. İstediğiniz zaman sizin arzu ettiğiniz zamana ve yere göre özel şoförünüz kapınızda. Özel bir durumunuz var araç kullanamayacak durumdasınız ya da o gün canınız araba kullanmak istemedi ya da vb. herhangi bir durumda biz yanınızdayız. Diyelim ki toplantınız var notlarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor bu noktada araç kullanmak zorunda kalmadan arka koltukta dilediğinizce çalışabilirsiniz. Böylelikle stresten uzak pozitif bir enerjiyle toplantınıza girebilirsiniz.

Siz İstediğinizde Biz Yanınızdayız

Metropol Vale olarak şehir hayatında istediğiniz zaman yanınızdayız. Hangi şartlarda olursanız olun araba kullanmak istemediğinizde o gün yorgun olduğunuzda bir şoföre ihtiyaç duyduğunuzda Metropol Vale olarak sizinleyiz.

Bizi sabit telefonlarımızdan istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Hizmet süresi boyunca herhangi bir olumsuz duruma karşı aracınız sigortalanıyor size sadece yolculuğunuzun tadını çıkarmak kalıyor. Karşılaşabileceğiniz aksaklıklar ile alakalı olarak Metropol Vale müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Saatlik Özel Şoför

Özel Şoför Ne Gibi Avantajlar Sunuyor

Zamandan tasarruf ederek sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

En önemlisi de kendinize ayıracağınız vakit gazetenizi arka koltukta okuyarak keyifli bir yolculuk geçirebilir ya da işlerinizi planlayarak vakit kaybetmeden zamandan tasarruf edebilir daha motive bir şekilde işinize gidebilirsiniz.

Yolculuğa mı çıkacaksınız arabanızı nereye park edeceğim diye düşünmenize hiç gerek yok sizi özel şoförümüzle alıyor gideceğiniz yere bırakıyor arabanızı ise istediğiniz yere park ediyoruz.

Gece eğlenmeye çıkmak istediğinizde araba kullanmak istemeyebilirsiniz bu durumda istediğiniz yerden sizi alıyor sizi evinize bırakıyoruz.

Sevdiklerinizi ve kendi hayatınızı riske atmayın! yorgun, uykusuz veya bir buhran halindeyseniz direksiyon başında olmanız sizin, sevdikleriniz veya herhangi bir vatandaş için risk oluşturabilir. Metropol vale olarak bu gibi durumlara sizin yanınızdayız gideceğiniz yere güvenli bir şekilde gitmeniz için biz varız. Sizi Önemsiyoruz!!!