Bize Ulaşın!

Metropol Vale

Araç Muayene

Araç Muayene

Araç Muayene Hizmetleri

Araç muayene işlemleri çoğu zaman herkes için sıkıcı bir ritüeldir. Bu işlemler için gündelik işlerinizden feragat etmek zorunda bile kalabilirsiniz. Şehir hayatının karmaşası bir de bu gibi işlerin çıkması sizi inanılmaz derecede zorlayabilir. İşte bu gibi durumlarda metropol vale olarak size bir fırsat sunuyoruz. Aracınızı istediğiniz yerden alıyor araç muayene istasyonuna götürüyoruz. İşlerinizden geri kalmıyor zamanınızı buna harcamak zorunda kalmıyorsunuz. Güvenilir personellerimiz işlemleriniz bitene kadar aracınızın başında kalıyor herhangi bir aksaklık ile karşılaşmıyorsunuz.

Araç Muayene
ARAÇ MUAYENE NEDİR?

Araçların muayenesi, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 34. maddesi gereğince zorunlu olan, trafiğe çıkan motorlu ya da motorsuz taşıtların yolcu ve trafik güvenliliğine uygun nitelikleri taşıyıp taşımadığının kontrol edilmesidir. Trafik muayenesinin amacı trafikteki taşıtların kusurlarının giderilerek bunların sebep olacağı kazaların önüne geçmektir diyebiliriz.

Metropol Vale olarak bütün süreçleri sizin için biz takip diyoruz. Öncelikle sizin uygun gördüğünüz bir zaman diliminde randevu alıyoruz. Muayene işlemleri TÜVTÜRK tarafından yapılıyor. Diğer bütün işlemleri Metropol Vale güvencesiyle biz yapıyoruz. Size sadece o günün tadını çıkarmak kalıyor.

Araç Muayene